VII. BÚI Duatlon OB

VII. BÚI Sprint és Utánpótlás Duatlon OB Balatonboglár (2021.04.24-25.)

Balatonbogláron rendezték meg a VII. BÚI  Sprint és Utánpótlás Duatlon Országos Bajnokságot, ahol tizenkilenc kategóriában hirdettek eredményt. Szombaton zajlottak az egyéni versenyek, vasárnap pedig a mix váltóknak szurkolhattunk. Egyesületünk eredményes hétvégét zárt a szezonnyitó OB-n, hiszen rekordnak számú versenyzővel vettünk részt az eseményen.

Eredményeink:
Gyermek fiú:
Kovács Benett 17. hely

Gyermek lány:
KOVÁCS Miléna 5. hely
JUHÁSZ Dorottya 26. hely
JUHÁSZ Zsófia Dóra 29. hely
GYŐRFFY Panka 53. hely
MÓRÓ Rikarda 59. hely
Nincs elérhető leírás.
Nincs elérhető leírás.

Serdülő fiú:
KENDEH-KIRCHKNOPF Sebestyén 31. hely


Újonc1 fiú:

MOLNÁR Ádám Aurélien 19. hely
KOVÁCS Miron 20. hely

Újonc2 fiú:
RAPAI Zoltán 10. hely
SZILASY Zalán 20. hely

Nincs elérhető leírás.
SUBICZ Flórián 43. hely
PACSKÓ-BERCZELI Zoltán 51. hely

Újonc2 lány:
MÉSZÁROS Boglárka 29. hely
GYŐRFFY Petra 30. hely
ANDOK Luca Bianka 40. hely
HORNYÁK Zsófia 41. hely

Nincs elérhető leírás.

Ifi, junior férfi:
BOROS Alex 23. hely
KISMARTON János 24. hely

Ifi, junior nő:
BENDE Gyöngyvér 9. hely

Junior férfi:
FODOR Sámuel 6. hely
LUKÁCS Péter 8. hely

Junior nő:
DZSUPIN Kitti 10.hely

Felnőtt1 férfi:
VAJVODA Máté György 6. hely
JÓZSA Botond 7. hely
FERENCZ Domonkos 13. hely
BÉRES Roland 16. hely
BENDE Gyula 26. hely

Felnőtt1 nő:
GELENCSÉR Gerda 16. hely

Felnőtt3 férfi:
GÁBB Dávid 5. hely

Senior1 férfi:
GYŐRFFY Péter 13. hely

Senior2 férfi:
MÉSZÁROS Károly 18. hely

Senior3 férfi:
FERA Attila 25. hely

Senior1 nő:
GYÖNGY Evelyn 8. hely
Nincs elérhető leírás.

Senior2 nő:
FERA-BOTH Csilla 9. hely

Mix Váltó Csapat eredmények:
Gyermek kategória: 7. hely

  1. KOVÁCS Miléna
  2. KOVÁCS Benett
  3. JUHÁSZ Dorottya
  4. SZILASY Zalán

Újonc kategória: 4. hely

  1. MÉSZÁROS Boglárka
  2. SUBICZ Flórián
  3. MÓRÓ Flóra Rozina
  4. RAPAI Zoltán

Újonc kategória: 9. hely

  1. HORNYÁK Zsófia
  2. PACSKÓ-BERCZELI Zoltán
  3. GYŐRFFY Petra
  4. KOVÁCS Miron

UP2 kategória: 6. hely

  1. BENDE Gyöngyvér
  2. FODOR Sámuel
  3. DZSUPIN Kitti
  4. LUKÁCS Péter

Senior kategória: 5. hely

  1. GYÖNGY Evelyn
  2. MÉSZÁROS Károly
  3. FERA-BOTH Csilla
  4. FERA Attila

Nincs elérhető leírás.

Nincs elérhető leírás.

Nincs elérhető leírás.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőknek!

  • Közelgő események

  • Híreink

    KÉTTUSA OB 2021.07.29.

    VII. BÚI Sprint és Utánpótlás Duatlon OB Balatonboglár…

    XVI. MOGYI Triatlon

    VII. BÚI Sprint és Utánpótlás Duatlon OB Balatonboglár…

    Velencei Triatlon 2021

    VII. BÚI Sprint és Utánpótlás Duatlon OB Balatonboglár…

    VII. BÚI Duatlon OB

    VII. BÚI Sprint és Utánpótlás Duatlon OB Balatonboglár…

    Uszonyos- és Búvárúszó OB

    VII. BÚI Sprint és Utánpótlás Duatlon OB Balatonboglár…

  • Archívum